آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / تولید انواع پارچه نظامی

تولید انواع پارچه نظامی

پارچه های نظامی برای تولید محصولات نظامی مورد استفاده قرار می گیرد و متناسب با کاربرد آن در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود و به بازار ارائه میگردد.
پارچه های نظامی یکی از انواع پارچه هایی هستند که امروزه تولید می شوند و مورد استفاده نظامیان قرار می گیرد. این پارچه ها معمولا در سه طرح استتار جنگل و بیابان، پارچه های ضد گلوله، پارچه های دیجیتای و ساده تولید می شوند و به دلیل اهمیت این حوزه کاری باید جنس این نوع پارچه ها مرغوب باشد به طوری که وقتی از ضد گلوله بودن پارچه صحبت می کنیم باید این پارچه به طور صددرصد این قایلیت را دارا باشد و همچنین پارچه ای برای لباس های نظامی مرغوب است که دارای مقاومت سایشی بالایی باشد و همچنین جذب آب خوبی داشته باشد و در آخر اینکه جذب میکروب و کثیفی در آن کم باشد.

پارچه نظامی

جنس پارچه های نظامی متفاوت است بطور مثال در لباس های کادر پرسنلی معمولا جنس پارچه ها ویسکوز_پلی استر است یعنی تار آن پلی استر و پود آن ویسکوز است که کیفیت این نوع پارچه خوب است اما نسبت به سایر پارچه های نظامی سنگین تر است. البته پارچه های تترون، ترگال و متقال نیز در تولید پارچه های نظامی استفاده می شود.
در لباس هی نظامی چاپی، کیفیت چاپ بسیار مهم است. البته لازم به ذکر است که در لباس های نظامی چاپی از پارچه های کجراه استفاده نمی کنند زیرا چاپ بر روی این نوع از پارچه امکان پذیر نمی باشد.
کارخانجات پارچه و لباس های نظامی در ایران دارای کیفیت بسیار بالایی است به طوری که پارچه های تولیدی به کشور های دیگر همانند روسیه و ترکیه صادر می شود.

منبع: پوشاک ایرانی

مطلب پیشنهادی

پارچه نظامی استتار

قیمت فروش پارچه نظامی مرغوب

چه ویژگی هایی در یک پارچه نظامی نشان دهنده مرغوبیت آن می باشد و برقیمت …

دیدگاهتان را بنویسید