آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید انواع پارچه نظامی با کیفیت

خرید انواع پارچه نظامی با کیفیت

همانطور که از اسم پارچه های نظامی مشخص است این گروه از پارچه ها برای مصارف خاصی بکارگرفته می شوند پس دارای ویژگی های بخصوص و رنگبندی های مشخصی هستند.
برای تهیه این پارچه که در رسته نظامی رنگ های متفاوتی از خاکی، سبز، سفید و … وجود دارد که هر یک از این رنگ ها در گرو های نظامی نمایانگر یک دسته می باشند که بنا به وظایف شان و محل های خدمتی می بایست دارای لباس های با پارچه های متنایب با آن شرایط باشند.
بطور نمونه لباس سفید ماموران راهنمایی سفید و باید خنک باشند در حالیکه لباس ملوانان نیروی دریایی سفید ولی ضخیمتر و مناسب محیط های دریایی دوخته می شوند والبته بسته به رده اداری و عملیاتی لباس های نیروهای نظامی متفاوت خواهند بود.
یک نوع از پارچه های نظامی که با جنس پلی استر ویسکوز و کجراه بافت می گردد دارای وزن بالا و ضخامت بیشتری نسبت به سایر پارچه ها و دوام و طول عمر بالاتری است که به همراه این شاخصه دارای لطافت نیز می باشد. این پارچه در دو نوع 30 و 40 دولا نخ پلی استر_ویسکوز تولید می گردند.
از پارچه های نظامی مدل های پلنگی و دیجیتال کامپیوتری به جز برای لباس های فرم برای دوخت کوله پشتی ها،چادرها، استتار، شلوار های تک و … بکارگرفته می شود.

انواع پارچه نظامی

مدل های ساده و کشی پارچه های نظامی برای تولید کیف، کفش، شلوار و شلوارک های نظامی مورد استفاده قرار می گیرند قابل ذکر است جنس و رنگ بندی پارچه های نظامی بسیار متنوع است و از همین سو ارگان های نظامی سعی می کنند بدون واسطه با کارخانه های تولیدی پارچه همکاری نمایند تا بهترین کیفیت، به همراه طرح و رنگ را سفارش دهند و به همین جهت پارچه های نظامی عموما با کیفیت بالایی را در بازار ها می توان مشاهده کرد.

منبع: پوشاک ایرانی

مطلب پیشنهادی

پارچه نظامی استتار

قیمت فروش پارچه نظامی مرغوب

چه ویژگی هایی در یک پارچه نظامی نشان دهنده مرغوبیت آن می باشد و برقیمت …

دیدگاهتان را بنویسید