آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت فروش پارچه نظامی کامپیوتری

قیمت فروش پارچه نظامی کامپیوتری

آیا از قیمت فروش پارچه نظامی کامپیوتری در مناطق مرزی خصوصا ناحیه غرب و شمال غربی کشور اطلاع دارید و از واسطه های فروش پارچه نظامی اخبار جدید را پیگیری کرده اید؟
شاید تا به حال نشنیده اید که تولیدکنندگان متعددی در ایران برای بافت پارچه نظامی خصوصا در امر صادرات اقدام کرده و سالیانه تیراژ بالایی از آن را به وسیله واسطه های بازار بین المللی به کشور هایی همچون عراق، روسیه و حتی ترکیه صادر کنند.
چرا این تولیدکنندگان برای مشتریان داخلی مشخص نیستند و ما آنها را نمی شناسیم؟

پارچه نظامی کامپیوتری

عکس روبرو را می بینید؟ به این مدل پارچه نظامی کامیپوتری گفته می شود یعنی چاپ روی که بسیار متراکم بوده و بهم چسبیده است را در بازار پارچه و همچنین پوشاک نظامی به نام چاپ دیجیتالی یا کامپیوتری می شناسند که اکثرا در تولید آنها نیز از بافت ژرسه یا تافته استفاده می شود. در تولید پارچه نظامی کامپیوتری نمی توان از مدل بافت کجراه استفاده کنیم زیرا در این صورت دیگر چاپ دیجیتالی بر روی آن امکان پذیر نخواهد بود.

پارچه نظامی کامپیوتری

در امر صادرات معمولا مشتریان نمونه چاپ خود را در اختیار واسطی که قرار است از ایران خرید خود را انجام دهند، گذاشته و به این شکل می توان عین همان را تحویل داد.
اما قیمت فروش پارچه نظامی را از کجا بیابیم و به چه صورت در خرید آن اقدام کنیم؟

قیمت پارچه نظامی

خام پارچه های نظامی معمولا جنس تترون، متقال، کجراه و ترگال است که برای چاپ دیجیتالی یا نظامی لازم است تا غیر از پارچه کجراه از بقیه بهره مند شویم و بسته به سفارش مشتری هر کدام را به کار ببریم.
بهترین مکان برای استعلام قیمت پارچه نظامی شرکت های بازرگانی و تولیدکنندگان هستند که در زمینه تولید پارچه خام، فاستونی پلی استر یا ویسکوز و همچنین تترون، ترگال و کجراه فعالیت می کنند هستند تا بتوانند بر روی پارچه های خود چاپ نظامی مورد نظر ما را کار کرده و در زمانی که به توافق رسیده ایم تحویل دهند.
منبع: پوشاک ایرانی

مطلب پیشنهادی

پارچه نظامی باکیفیت

قیمت تولید پارچه نظامی باکیفیت

در کارخانه های تولید پارچه، انواعی از پارچه های نظامی باکیفیت به صورت عمده تهیه …

دیدگاهتان را بنویسید